TOPTAN SATIŞ
Borusan EnBW Enerji müşterilerin tüketim profiline en uygun ürünü uzun vadeli anlaşmalarla sağlıyor.
Genel Tanıtım:
Müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimseyen Borusan EnBW Enerji, elektrik piyasası mevzuatı ve düzenlemeleri kapsamında elektrik enerjisi ticareti yapmaktadır.

Şirketimiz, ikili anlaşma gerçekleştirmiş olduğu müşterilerine elektrik enerjisi ticareti faaliyetlerinin yanı sıra satış danışmanlığı, enerji piyasası danışmanlığı, portföy yönetimi ve dengeden sorumlu grup yönetimi hizmetleri de sunmaktadır.

Hizmet Alanları:
Elektrik piyasası satış süreçleri ve enerji tedariği alanında uzman ekibiyle Borusan EnBW Enerji, müşterilerinin istek ve beklentilerine hızlı ve etkin olarak cevap vermekte, kaliteli, müşteri odaklı, güvenilir hizmet hedefiyle anlaşma yaptığı müşterileriyle uzun vadede çalışmaktadır.

EFET Sözleşmeleri:
Borusan EnBW Enerji, ikili anlaşmalarını 2007 yılında Türkçe versiyonu yayınlanan EFET (The European Federation of Energy Traders – Avrupa Enerji Tacirleri Federasyonu) Sözleşmeleriyle gerçekleştirmektedir. Alıcı ve satıcıya aynı uzaklıkta duran bu sözleşmeyle elektrik ticareti uygulamalarını standart hale getirmiştir.

İletişim Bilgileri:
Doğrudan “satış ekibimizle” temasa geçebilirsiniz.