SATIŞ
Borusan EnBW Enerji serbest tüketici olan müşterilerine en uygun ürünleri sunuyor.
Genel Tanıtım:

Müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimseyen Borusan EnBW Enerji, elektrik piyasası mevzuatı ve düzenlemeleri kapsamında elektrik enerjisi ticareti yapmakta ve tedarik ettiği elektriği doğrudan serbest tüketicilere de sunmaktadır.

Şirketimiz, müşterilerine elektrik enerjisi ticareti faaliyetlerinin yanı sıra satış danışmanlığı, enerji piyasası danışmanlığı, portföy yönetimi ve dengeden sorumlu grup yönetimi hizmetleri de sunmaktadır.

Hizmet Alanları:

Elektrik piyasası satış süreçleri ve enerji tedariği alanında uzman ekibiyle Borusan EnBW Enerji, müşterilerinin istek ve beklentilerine hızlı ve etkin olarak cevap vermekte, kaliteli, müşteri odaklı, güvenilir hizmet hedefiyle müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Borusan EnBW Enerji yıllık elektrik tüketimi 3.600 kWh/yıl ve üzerinde olan (2016) her türlü ticarethane ve sanayi tesislerine hizmet vermektedir.

Şimdi Teklif Alın!

Eğer sizin de tüketiminiz Serbest Tüketici Limiti (3.600 kWh/yıl) üzerindeyse, tüketim değerleriniz doğrultusunda size en uygun fiyat teklifini uzman satış kadromuzdan alabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Formu'nu doldurup tarafımıza iletebilir ya da doğrudan satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.