MÜŞTERİLERİMİZE

DEĞER YARATIYORUZ

Yenilenebilir enerji çözümlerimizle
müşterilerimize değer yaratıyoruz. Tamamı yenilenebilir enerji tesislerimizden üretilen enerjinin satışını vadeli piyasalar, gün öncesi, gün içi ve dengeleme güç piyasalarında yönetiyor, daha geniş bir portföy için elektrik ticareti yapıyoruz. Yeşil hakkın devri çerçevesinde müşterilerimizin tükettikleri enerjinin yenilenebilir enerji kaynaklarından geldiğini gösteren I-REC Yeşil Enerji sertifikaları sağlarken, müşterilerimizin önlenemeyen karbon salımlarına yönelik Gold Standard Karbon Sertifikası ürünümüzü sunuyoruz.

Müşterilerimizin kendi yenilenebilir enerji tesislerinin yatırım ve işletme süreci yönetimi sağlıyor, kendi portföyümüzdeki yatırım projelerimiz için Yenilenebilir Enerji Tedarik Anlaşmaları (YETA) oluşturuyoruz.

%100 yenilenebilir enerji portföyünü oluştururken edindiği mühendislik tecrübesini elektrikli araç kullanıcıları ile buluşturmak isteyen Borusan EnBW Enerji, kuracağı hızlı şarj ağı ile müşterilerine tamamen temiz, hızlı ve son teknolojik standartlarda yapılandırılmış, kullanıcı dostu nitelikte kusursuz bir şarj deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.